O mnie

Nazywam się Ewa Bonder, jestem psychodietetykiem.

Według mnie jedzenie to piękne doznanie, które powinno dawać zdrowie, siłę i radość. Przeciwstawiam się zatem tym restrykcjom, które nie mają swojego uzasadnienia medycznego, a prowadzić mogą jedynie do napięcia, frustracji, a nawet choroby. Zamiast tego uczę diety równowagi i technik uważnego jedzenia. Pomagam tym samym wypracować zdrową relację z jedzeniem, która daje kontrolę i chroni przed szkodliwymi reakcjami emocjonalnymi. Przeprowadzam przez proces zmiany.

Punktem wyjścia była potrzeba pomocy samej sobie z po wieloletnich problemach zdrowotnych i nadprogramowymi kilogramami. Chciałam nie tylko wprowadzić zmiany, ale przede wszystkim zrozumieć mechanizmy, które zachodzą w moim ciele i w mojej głowie, aby nauczyć je kształtować. Potrzeba zmieniła się w pasję, a pasja w sposób na życie i pracę. Posiadam certyfikat z psychodietetyki. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów z tego zakresu, jak również z dietetyki oraz zaburzeń mikroflory jelitowej.

Działam jednak holistycznie zdobytą wiedzę merytoryczną łącząc z pracą nad emocjami i nawykami. Wszystko po to, aby pomóc mądrze i w pełni cieszyć się jedzeniem.