Zdrowie i życie w zgodzie ze sobą.

Stworzyłam Składniki Szczęścia z pasji pisania i przepełniającej mnie empatii. Codziennie dążę do tego, aby dawać wsparcie, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspiruję więc przede wszystkim do praktykowania uważności, która wzbogaci Twoje życie, pomoże Ci budować siebie i zdrowie.

Na co dzień uczę technik mindful eating i pomagam naprawiać trudne relacje z jedzeniem. Mam dyplomy, certyfikaty i znam narzędzia z zakresu psychodietetyki, które pozwalają mi skutecznie wykonywać swoją pracę. To jednak tylko papier, teoria, która jest cenna, ale nie daje pełni. Dążę do tego, abyś weszła ze mną na ścieżkę uważności, która nie tylko zadba o zdrowie Twojego ciała, ale i emocji. To ona pomaga zwolnić i spojrzeć na siebie konstruktywnie. To ona jest idealną ścieżką do budowania relacji ze sobą. Od tego się wszystko zaczyna.

Składniki Szczęścia to miejsce, które ma być dla Ciebie źródłem wiedzy i inspiracji, ale też pewnego rodzaju ostoją. Chcę, abyś czuła się tu bezpiecznie i swobodnie. Dlatego też pozwalam sobie na to, aby moja wiedza merytoryczna płynnie przenikała się z tym, jak kieruje mną intuicja. Odchodzę od tego, aby karmić Cię suchą wiedzą teoretyczną. Wierzę, czuję, wiem, że połączenie nauki z wrażliwością może przynieść jeszcze lepsze efekty w tym, żebyś osiągnęła swój cel.

Aby ułatwić Ci poruszanie się po blogu podzieliłam wpisy na dwie kategorie. Odżywianie to przestrzeń poświęcona, mówiąc najkrócej temu, jak jeść, żeby pielęgnować zdrowie, cieszyć się smakiem i mądrze osiągnąć swój cel. Ma ona być dla Ciebie wstępnem świadomego jedzenia. Nad tym możemy oczywiście wspólnie pracować podczas indywidualnych terapii. Dziennik, poświęcony jest mojej uważnej codzienności. Piszę tam o wartościach, błahostkach, radościach, rytuałach, pielęgnacji ciała i ducha. Poczytasz tam o wszystkim tym, co mnie zajmuje.

Rozgość się i pisz ilekroć czujesz taką potrzebę.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *